1r Torneig Festa la Roca del Vallès

la roca del vallès

Atenent l’encàrrec de l’Ajuntament de La Roca, el programa s’encarregarà del muntatge i organització del 1r Torneig a la Festa Major de la ciutat.

La competició es farà al Poliesportiu, l’11 de setembre, en sessió de matí i tarda, i es competirà en la modalitat de pingpongexpres en 8 taules.

Es jugarà en una única categoria, i és gratis.

Heu de triar la franja horària en la que voleu competir i fer la pre-inscripció. Aquesta pre-inscripció donarà dret a jugar, davant d’altres jugadors que es presentin i no hagin fet aquesta inscripció prèviament.

* Important:

Pel bon mateniment de la pista de joc, els esportistes hauran de canviar-se el calçat que portin del carrer per entrar a la pista de joc, encara que el que es porti sigui calçat esportiu.

Només els eportistes que vagin a jugar podran entrar a la pista esportiva, els acompanyants i resta de jugador/es que en aquell moment no els toqui jugar hauran de situar-se a la grada.

Lloc de joc: Pavelló Poliesportiu del carrer de l’Església: C/Església s/n, La Roca del Vallès.
Dia: 11 de setembre de 2009

Horaris i rondes:

Matí

  1. 10:00 a 11:00 – Joc Lliure
  2. 11:00 a 11:30 – 1a ronda
  3. 11:30 a 12:00 – 2a ronda
  4. 12:00 a 12:30 – 3a ronda
  5. 12:30 a 13:00 – 4a ronda
  6. 13:00 a 13:30 – Final

Tarda

  1. 16:00 a 17:00 – Joc Lliure
  2. 17:00 a 17:30 – 1a ronda
  3. 17:30 a 18:00 – 2a ronda
  4. 18:00 a 18:30 – 3a ronda
  5. 18:30 a 19:00 – 4a ronda
  6. 19:00 a 19:30 – Final

Sistema de joc:

Els 4 primers classificats de cada ronda seran:

  1. Qui guanyi i qui perdi a la taula 1 al darrer interval
  2. Qui guanyi qui perdi a la taula 2 al darrer interval

Per a la final la col·locació a les taules serà:

  • Taules 1 i 2 – els 4 primers per sorteig
  • Taules 3 i 4 – els 4 segons per sorteig
  • Taules 5 i 6 – els 4 tercers per sorteig
  • Taules 7 i 8 – els 4 quarts per sorteig

La col·locació a les taules a les rondes classificatòries serà aleatòria.

Formulari de pre-inscripció

Llistat d’inscrits

2a ronda
11:30 / 12:00
3a ronda
12:00 / 12:30
4a ronda
12:30 / 13:00
Rondes del matí
1
Sergi Ocón Marc S. Ocón Andreu Pascual Sergi Otero
2
Albert Ocón Joan Massoni Gendry Solano Pau Masip
3
Raziul Islam Antoni Argent Vicenç Mateu
4
Jordi Mompart Andreu Masip Oriol Xicola
5
Joaquim Azcon Paula Llopart Javier Adrián
6
Carlos A. Ferrera Jordi Campa Aarón Martín
7
Natalia Pares Josep Segrelles Ricard Lloveras
8
Francesc Argent Fco. Javier Adrián Amir Amir
9
Jaume Riera Eudald Clascá Martí Gracia
10
Alex Lamarca Lluis Bach Alex De Paz Obiols
11
Joan Gutiérrez Daniel Remus Josep-Lluís Segrelles i López
12
Fernando Pimentel Antonio Vitzoso Albert Anglada
13
Quim Rimbau Guillem Montolio
14
Guillem Tapia Roger Montolio
15
Eudald Bach Javier Tejedor
16
Jonet Senyer Manuel Tejedor
Rondes de la tarda
1a ronda
17:00 / 17:30
2a ronda
17:30 / 18:00
3a ronda
18:00 / 18:30
4a ronda
18:30 / 19:00
1
Gerardo García Patricio Pinto
2
Fernando Pimentel
3
Carlos A. Ferrera
4
Quim Estapé
5
Marc Sanchez
6
Jordi Forti
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Comentar

L'adreça electrònica no es publicarà

Aquest web utilitza Akismet per a reduïr spam. Learn how your comment data is processed.