2n OpenClub TT Ateneu Poble Nou

Dissabte, 16 de Febrer 2019. 9:00 hores (inici de competició).

Resultats

Responsable:
Laia Lario/ Quim Rimbau (697326373) ttateneupoblenou@gmail.com .
Local de joc: C/Perú 195 (entrada per el carrer Fluvià) – 08005 Barcelona. (mapa).

Taules: 6
Participants: 30 jugadors de totes les categories.
Participació:
– Lliure
– Cadascú a la seva categoria o categoria immediatament superior
Sistema de competició: igual que l’Open RE.
– Per a cada categoria d’estrelles s’agafaran “packs” de 20, 15 ó 10 jugadors/es
– 1a fase: 2, 3 ó 4 grups de 5 jugadors/es
– 2a fase: 5 grups de 3 ó 4 jugadors/es

  • els primers de grup fan un nou grup de 3 ó 4, els segons un altra i així fins a completar els cinc grups
  • En cas de 10 participants els dos primers de cada grup fan un nou grup de 4, els tercers i quarts un altra i els cinquens juguen entre ells

– Tots els partits en els grups de 4 ó 5 són al millor de 3 jocs. Els grups de 3 són al millor de 5.
– Al final tothom té una classificació de l’1 al 20 (de l’1 al 15 ó de l’1 al 10)
– La confecció dels grups es fa per rànquing
– Tothom juga un mínim de 6 partits
– És puntuable pel rànquing
Preus:
– Amb llicència específica de PPxTT: 6,00€
– Sense llicència: 9,00€

Premis: No hi ha premis.
Horari:
Obertura Sala = 8:00h
Confirmació assistència = Fins les 8:45h
Inici competició = 9:00h

Inscripció TANCADA

Resultats

Llistat d’inscrits

28 thoughts on “2n OpenClub TT Ateneu Poble Nou”

  1. Josep Llopart

    Hem tancat perquè hi ha 28 inscrits dels 30 possibles. Ara el Quim anirà responent a les vostres sol·licituts depenen de com quadrin les categories.

    Gràcies

  2. Bon dia,

    Inscrits i reserves:

    3-4-5*:

    Pau Menino
    Eudald Menino
    Antonio Menino
    Ferran Paredes
    Joan Alonso
    Ivan Garcia
    Miguel Marsa
    Martin Cordero
    Josep Lluis Clot
    Eduard Prat
    Pau Vendrell
    Robert Pazos
    Luis Julve
    Maximino Garcia
    Enric Gual

    Reserva:
    Toni Ramos
    Alex Gomez

    1-2*:

    Lorenzo Cardona
    Juan Enrique Balaguer
    Carlos Albarrilla
    Daniel Gonzalez
    Lorenzo Giovanini
    Jose Maria Muntané
    Jordi Torquet
    Luis Farnos
    Antonio Ruiz
    Carlos de Buen
    Emilio Alvarez
    Alex Alvarez
    Alba Botargues
    Guillem Guimerà
    Dionisio Martinez
    Alfred Prunes

    Reserva:
    Jordi Molina

  3. 4-5*

    Pau Menino
    Eudald Menino
    Maximino Garcia
    Enric Gual
    Ferran Paredes
    Joan Alonso
    Miguel Marsa
    Martin Cordero
    Josep Lluis Clot
    Toni Ramos
    Cristobal Navarrete
    Oscar Llorca
    Jim Shur
    Robert Pazos

    1-2-3*

    Eduard Prat
    Pau Vendrell
    Luis Julve
    Juan Enrique Balaguer
    Lorenzo Cardona
    Carlos Albarrilla
    Daniel Gonzalez
    Lorenzo Giovanini
    Jordi Torquet
    Jose Maria Muntane
    Luis Farnos
    Antonio Ruiz
    Alfred Prunes
    Carlos de Buen
    Emilio Alvarez
    Alez Alvarez
    Alba Botargues
    Guillem Guimera
    Dionisio Martinez
    Jordi Molina

    1-2-3* queda ple. Hi ha Alex Gomez de reserva (si vols et puc inscriure a 4 i 5*).
    4-5-PRO. 1 plaça lliure

  4. 4-5*

    Pau Menino
    Eudald Menino
    Maximino Garcia
    Enric Gual
    Ferran Paredes
    Joan Alonso
    Miguel Marsa
    Josep Lluis Clot
    Toni Ramos
    Cristobal Navarrete
    Oscar Llorca
    Jim Shur
    Robert Pazos
    Oscar Llorca
    William Martinez

    1-2-3*

    Eduard Prat
    Pau Vendrell
    Luis Julve
    Juan Enrique Balaguer
    Lorenzo Cardona
    Carlos Albarrilla
    Daniel Gonzalez
    Lorenzo Giovanini
    Jordi Torquet
    Jose Maria Muntane
    Luis Farnos
    Antonio Ruiz
    Alfred Prunes
    Carlos de Buen
    Emilio Alvarez
    Alez Alvarez
    Alba Botargues
    Guillem Guimera
    Dionisio Martinez
    Jordi Molina

      1. Tens raó!

        4-5*

        Pau Menino
        Eudald Menino
        Maximino Garcia
        Enric Gual
        Ferran Paredes
        Joan Alonso
        Miguel Marsa
        Josep Lluis Clot
        Toni Ramos
        Cristobal Navarrete
        Oscar Llorca
        Jim Shur
        Robert Pazos
        Jordi Sanahuja
        William Martinez

        1-2-3*

        Eduard Prat
        Pau Vendrell
        Luis Julve
        Juan Enrique Balaguer
        Lorenzo Cardona
        Carlos Albarrilla
        Daniel Gonzalez
        Lorenzo Giovanini
        Jordi Torquet
        Jose Maria Muntane
        Luis Farnos
        Antonio Ruiz
        Alfred Prunes
        Carlos de Buen
        Emilio Alvarez
        Alez Alvarez
        Alba Botargues
        Guillem Guimera
        Dionisio Martinez
        Jordi Molina

  5. Bon dia compayns,

    Finalment no jugarè, acompanyare al meu pare a Valladolid i li fare banda.

    Bon Open i fins la próxima

    Salut,

    Enric Gual

Comentar

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest web utilitza Akismet per a reduïr spam. Learn how your comment data is processed.