2on OpenClub CTT Cardedeu

Dissabte, 1 de Març de 2014. 09:30 hores (inici de competició)

Resultats

Responsable: Josep Gual (645 816 122) josep_gual53@hotmail.com

Local de joc: Sala Esportiva de l’Escola Dolors Granés.
Carrer Lluís Vives, s/n. (davant Bar L’Alzina). Cardedeu (mapa)target=”_blank”>(mapa)
Taules: 6
Participants: 30 jugadors de totes les categories.
Participació:
– Lliure
– Cadascú a la seva categoria o categoria immediatament superior.
Sistema de competició: igual que l’Open RE
– Per a cada categoria d’estrelles s’agafaran “packs” de 20, 15 ó 10 jugadors/es
– 1a fase: 2, 3 ó 4 grups de 5 jugadors/es
– 2a fase: 5 grups de 3 ó 4 jugadors/es

  • els primers de grup fan un nou grup de 3 ó 4, els segons un altra i així fins a completar els cinc grups
  • En cas de 10 participants els dos primers de cada grup fan un nou grup de 4, els tercers i quarts un altra i els cinquens juguen entre ells

– Tots els partits en els grups de 4 ó 5 són al millor de 3 jocs. Els grups de 3 són al millor de 5.
– Al final tothom té una classificació de l’1 al 20 (de l’1 al 15 ó de l’1 al 10)
– La confecció dels grups es fa per rànquing
– Tothom juga un mínim de 6 partits
– És puntuable pel rànquing
Preus:
– Amb llicència específica de PPxTT: 5,50€
– Sense llicència: 8,50€

Premis: No hi ha premis.
Horari:
Obertura Sala = 09:00h
Confirmació assistència = Fins les 09:15h
Inici competició = 09:30h

Inscripció TANCADA

Resultats

Llistat d’inscrits

7 thoughts on “2on OpenClub CTT Cardedeu”

  1. Pingback: Notícies del Club Tennis Taula Cardedeu | CLUB TENNIS TAULA CARDEDEU

  2. Hola Josep, que soy el Marc Romero de tres estrellas que me apunte el lunes pero que al final no podre asistir. Deseo que vaya bien y os lo paséis muy bien.

  3. LListat d’inscrits.

    Fran Carrasco Gallego……………………2*
    Dani Carrasco Gallego……………………2*
    Marc Serra Ignacio………………………2*
    Eduard Buldo Guinart…………………….1*
    Anibal Almendros Alcalde…………………5*
    Carles Reina Ambros……………………..5*
    Edgardo Vera Rodriguez…………………..3*
    Daniel Ramus Perju………………………5*
    Oriol Balmes Domingo…………………….3*
    Anna Aromi Enrich……………………….1*
    Toni Aromi Grau…………………………1*
    Antoni Garrich Aumatell………………….3*
    Andrey Veprev…………………………..5*
    Juan del Rio san Pio…………………….3*
    Jordi Farell Coret………………………3*
    Yordan Mihaylov…………………………4*
    Albert Serra……………………………1*
    Marco Berrocal Ravenet…………………..1*
    Jose Ramon Botija Louzado………………..1*
    Emili Asensi Teixeira……………………2*
    Emili Asensi Valls………………………5*
    Fernando Paredes Narvaez…………………4*
    Jose Luis Andreu Lopez…………………..1*
    Enric Antequera Carrasco…………………1*
    Victor Casado Garcia…………………….2*
    Jesus Sanchez Vazquez……………………2*

    Ja som 26 inscrits quedan pocas places……ens veiem dissabte

  4. Hola companys, en el llistat d’incrits surt en Marc Romero 3* que no podra venir, i falta en Carles Reina 5* que esta inscrit pero no ha sortit al llistat, fins dema

    Salut

Comentar

L'adreça electrònica no es publicarà

Aquest web utilitza Akismet per a reduïr spam. Learn how your comment data is processed.