3r OpenClub CTT Castelldefels

Dissabte, 13 de novembre de 2021. 9:00 hores (inici de competició).

Resultats

Responsable: Javier Moreno Aguayo (619 494 415) ttcastelldefels@hotmail.com.

Local de joc: Gimnàs Escola Lluís Vives, Passeig del Ferrocarril 266, 08860 Castelldefels. (mapa)

Taules: 5
Participants: 25 jugadors totes les categories.
Participació:
– Lliure
– Cadascú a la seva categoria o categoria immediatament superior.
Sistema de competició: igual que l’Open RE
– Per a cada categoria d’estrelles s’agafaran “packs” de 20, 15 ó 10 jugadors/es
– 1a fase: 2, 3 ó 4 grups de 5 jugadors/es
– 2a fase: 5 grups de 3 ó 4 jugadors/es

  • els primers de grup fan un nou grup de 3 ó 4, els segons un altra i així fins a completar els cinc grups
  • En cas de 10 participants els dos primers de cada grup fan un nou grup de 4, els tercers i quarts un altra i els cinquens juguen entre ells

– Tots els partits en els grups de 4 ó 5 són al millor de 3 jocs. Els grups de 3 són al millor de 5.
– Al final tothom té una classificació de l’1 al 20 (de l’1 al 15 ó de l’1 al 10)
– La confecció dels grups es fa per rànquing
– Tothom juga un mínim de 5/6 partits
– És puntuable pel rànquing
Preus:
– Amb llicència específica de PPxTT: 6,00€
– Sense llicència: 9,00€

Premis: no hi ha premis
Horari:
Apertura de Sala = 8:00h
Data límit de presentació = Fins les 8:50h
Inici competició = 9:00h

llegeix-te el PROTOCOL COVID al PPxTT

Descarrega i porta signada la DECLARACIÓ DE RESPONSABILITAT

Inscripció TANCADA

Resultats

Llistat d’inscrits

13 thoughts on “3r OpenClub CTT Castelldefels”

  1. Buenas noches Alejandro, por favor apunta a los siguientes jugadores, todos en la categoría de 2 estrellas.

    Pedro Jesús García Reyes 15566
    Juan David Lazar 15347
    Hugo Feliu de Pedro 15165
    Carlos Feliu Naranjo 15161
    Leo Sánchez Giner 14928
    Martina González Fusté 14884

    Aprovecho para comunicarte que nuevamente yo no podré estar organizando, por coincidencia con el curso de entrenador, así que el responsable de la jornada será Miguel Ángel Rodríguez 652996695, el correo puedes dejar el mismo.

  2. Paso lista de inscritos, actualizada a domingo 7 de noviembre a las 22:15

    Grupo 3-4-5 estrellas (2 PLAZAS DISPONIBLES)

    Luis Julve Tormo
    Diego Crespo Martínez
    Eduard Cardona Sanahuja
    Biel Cardona Jordán
    David Gonzalez Cambray
    Raimond Aloy i Rocamadó
    Jim Shur
    Javier Escorza Fernández

    Grupo 1 y 2 estrellas (COMPLETO) 15 jugadores

    Julia Palao Arimón
    Daniel Escorza Vila
    Rafael de Amores Figueras
    Jose María Tomas Olalla
    Lluís Borras Vila
    Jordi Domingo Sotés
    Arkadi Apinyan
    Pedro Jesús García Reyes
    Juan David Lazar
    Hugo Feliu de Pedro
    Carlos Feliu Naranjo
    Udai Martínez Gomariz
    Leo Sánchez Giner
    Martina González Fusté
    Juan Enrique Balaguer Gomez

    1. Grupo 3-4-5 estrellas (2 PLAZAS DISPONIBLES) 10 jugadores 2 mesas de juego

      Luis Julve Tormo
      Diego Crespo Martínez
      Eduard Cardona Sanahuja
      Biel Cardona Jordán
      David Gonzalez Cambray
      Raimond Aloy i Rocamadó
      Jim Shur
      Javier Escorza Fernández

      Grupo 1 y 2 estrellas (COMPLETO) 16 jugadores (4 mesas de juego)

      Julia Palao Arimón
      Daniel Escorza Vila
      Rafael de Amores Figueras
      Jose María Tomas Olalla
      Lluís Borras Vila
      Jordi Domingo Sotés
      Arkadi Apinyan
      Pedro Jesús García Reyes
      Juan David Lazar
      Hugo Feliu de Pedro
      Carlos Feliu Naranjo
      Udai Martínez Gomariz
      Leo Sánchez Giner
      Martina González Fusté
      Juan Enrique Balaguer Gomez
      Hector Martín Rojo

  3. Grupo 3-4-5 estrellas (1 PLAZAS DISPONIBLES) 10 jugadores 2 mesas de juego

    Luis Julve Tormo
    Diego Crespo Martínez
    Eduard Cardona Sanahuja
    Biel Cardona Jordán
    David Gonzalez Cambray
    Raimond Aloy i Rocamadó
    Jim Shur
    Javier Escorza Fernández
    Albert Amat Barceló

    Grupo 1 y 2 estrellas (COMPLETO) 16 jugadores (4 mesas de juego)

    Julia Palao Arimón
    Daniel Escorza Vila
    Rafael de Amores Figueras
    Jose María Tomas Olalla
    Lluís Borras Vila
    Jordi Domingo Sotés
    Arkadi Apinyan
    Pedro Jesús García Reyes
    Juan David Lazar
    Hugo Feliu de Pedro
    Carlos Feliu Naranjo
    Udai Martínez Gomariz
    Leo Sánchez Giner
    Martina González Fusté
    Juan Enrique Balaguer Gomez
    Hector Martín Rojo

  4. Josep Garcia Vall

    Hola Javier
    Soy Josep García Vall Dorsal 8920 3* / solicitud jugar a 4*
    Agradeceré me incluyas en lista de espera por si tienes alguna baja en estas categorías. Muchas gracias.

  5. Bon dia, passo llistat de reserves per categories. (Si hi ha algú més prec Alejandro m’ho facis arribar).

    3-4-5 estrelles

    Santiago Exposito
    Lluís Exposito
    Josep García
    Francisco Mur
    Servant Dovarganes
    Ernest Pardell

    1-2 Estrelles

    Cristian Debon Viñas
    Rodrigo Castro Pardo

    Salutacions, Javier Moreno, coordinador CTT Castelldefels.

Comentar

L'adreça electrònica no es publicarà

Aquest web utilitza Akismet per a reduïr spam. Learn how your comment data is processed.