ppxtt juga en favor de la Marató de TV3

Per segona vegada el tennis taula ha col·laborat amb el seu granet de sorra amb la Marató de TV3 d’aquest any, en favor de l’estudi de les lesions medul·lars i cerebral adquirides.

De la mà del Club Social de l’AREP, s’ha ofert a tothom la possibilitat de participar, bé jugant a pingpong en una ronda de pp:total o una altra que també s’ha fet de ppexpress, o bé en alguna de les quatre taules de joc lliure que hi havien muntades. En total 12.

Els companys de la Federació Catalana d’Escacs, també han estat presents muntant vuit taulells on s’han pogut fer partides tothom qui ho ha volgut.

A continuació mostrem la classificació de la 1a Ronda de pp:total, on el Manel Grau ha quedat primer, per davant del Julio Llopiz i el jove Javier Adrián.

JugadorNúm.Punts favorPunts contraCoeficientClassificació
Manel Grau18104402,601
Julio Llopis23102422,422
Javier Adrián12104432,413
Daniel Abajo2493511,824
Antonio Vizoso1988561,575
Joan Garcia2287571,526
Carles Diez1785621,377
Carlos Ramos583611,368
Fco. Javier Adrián1182621,329
Sergi Fernández1482621,3210
Enric Gual2077671,1411
Fede Fonts175701,0712
Marc Pascual1373691,0513
Gil Mata1073711,0214
Iván Pérez865790,8215
Carles Gual2165790,8216
Pere Bonet255760,7217
Josep Viver755890,6118
Joan Massoni1554900,6019
Carles Godesat952920,5620
Dani Espriu450940,5321
Mercè Salvador6431010,4222
Jordi Badia16371070,3423
??300024

Tags: , ,

No comments yet.

Leave a Reply